Новости Украины

На Харківщині засуджено розбещувача, який кривдив дівчат у під'їздах На Харківщині засуджено розбещувача, який кривдив дівчат у під'їздах Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 14:45/harkivska.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 14:45/harkivska.jpg Жовтневий районний суд м. Харкова визнав винним 47-річного харків'янина у розбещенні неповнолітніх та розбої (ч. 2 ст. 156, ч.
На Харківщині засуджено розбещувача, який кривдив дівчат у під'їз
На Харківщині засуджено розбещувача, який кривдив дівчат у під
Жовтневий районний суд м. Харкова визнав винним 47-річного харків'янина у розбещенні неповнолітніх та розбої (ч. 2 ст. 156, ч. 2 ст. 187 КК України).
За інформацією начальника управління прокуратури області Тетяни Сотнікової, зловмиснику призначено покарання - 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.
У червні 2017 року раніше неодноразово судимий за злочини проти власності чоловік в під'їзді одного з житлових будинків на Григорівському шосе напав на 9-річну дівчинку. Він силоміць привів її до підвалу будівлі та почав розбещувати. Зупинив чоловіка батько дитини, який не дочекавшись дівчинку вдома, пішов її шукати.
Крім того, у квітні 2017 року злодій також у під'їзді іншого будинку в цьому ж районі, скоїв розбійний напад ще на одну 9-річну дівчинку. Він приставив їй до горла ножа та вимагав віддати йому мобільний телефон.
Дитині вдалося відштовхнути злодія та втекти.
За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS