Новости Украины

У Києві засуджено парочку, яка з ножем та шприцем пограбували студенток У Києві засуджено парочку, яка з ножем та шприцем пограбували студенток Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 13:25/_letichivskiy_sud_uv_yazniv_na_p_yat_rokiv_pracivnika_femidi_1_2015_10_28_10_15_08.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 13:25/_letichivskiy_sud_uv_yazniv_na_p_yat_rokiv_pracivnika_femidi_1_2015_10_28_10_15_08.jpg Нагадаємо, перебуваючи неподалік від навчального закладу на вулиці Немировича-Данченка, чоловік і жінка помітили двох дівчат
У Києві засуджено парочку, яка з ножем та шприцем пограбували студенто
У Києві засуджено парочку, яка з ножем та шприцем пограбували студенток

Нагадаємо, перебуваючи неподалік від навчального закладу на вулиці Немировича-Данченка, чоловік і жінка помітили двох дівчат.

Упевнившись, що поблизу немає людей, зловмисниця підійшла до них і під погрозою медичного шприца із оголеною голкою відібрала гроші. Через кілька хвилин з’явився її співучасник і, погрожуючи ножем, забрав у потерпілих золоті прикраси, після чого разом втекли.

Потерпілі негайно звернулися до поліції. Відпрацьовуючи територію, правоохоронці побачили схожих за описом зловмисників та затримали їх. Однак речі, які забрали у дівчат, вони вже встигли здати у ломбард.

Працівники поліції з’ясували, що затримані - уродженці міста Чернігова, приїхали до столиці у пошуку «легких грошей». Чоловік раніше мав судимість за скоєння аналогічних злочинів, а його співучасниця перебуває на обліку в наркодиспансері.

Вироком Печерського районного суду у місті Києві зловмисників за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України, засуджено до семи роки позбавлення волі із конфіскацією майна.

За матеріалами ВК ГУНП у Києві

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS