Новости Украины

На Буковині засуджено вбивцю, який одну людину зарізав, а іншу задушив На Буковині засуджено вбивцю, який одну людину зарізав, а іншу задушив Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 12:45/chernivecka-2.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/13/10/2017 - 12:45/chernivecka-2.jpg Прокуратурою Чернівецької області забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 33-річного
На Буковині засуджено вбивцю, який одну людину зарізав, а іншу задушив
На Буковині засуджено вбивцю, який одну людину зарізав, а іншу задушив

Прокуратурою Чернівецької області забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 33-річного чернівчанина, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України - умисне вбивство, за кваліфікуючою ознакою двох або більше осіб.

Судовий розгляд кримінального провадження здійснювався судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Як встановлено в ході досудового слідства та судового розгляду, обвинувачений, у лютому 2016 року, під час розпивання алкогольних напоїв з двома мешканцями Чернівців, вступив з ними у словесну суперечку, в результаті якої господарю квартири наніс колото-різане поранення ротової порожнини з проникненням у порожнину черепа, від чого чоловік і загинув, а іншого товариша – задушив.

Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці обвинуваченого визнано винним в умисному вбивстві двох осіб та призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернівецької області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS