Новости Украины

Дерпардьє-молодший не хотів бути сином свого батька Дерпардьє-молодший не хотів бути сином свого батька Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/original/preview/797/797700.jpg https://static2.gazeta.ua/img2/original/preview/797/797700.jpg Фото: kino-teatr 13 жовтня 2008 року в паризькому госпіталі помер актор Гійом Депардьє, син Жерара Депардьє від першого ш
Дерпардьє-молодший не хотів бути сином свого батька

Гійом Депардьє
Фото: kino-teatr
Гійом і Жерар Депардьє
Син Жерара Депардьє
Гійом Депардьє зіграв у 20 стрічках
Жерар Депардьє із російським паспортом

13 жовтня 2008 року в паризькому госпіталі помер актор Гійом Депардьє, син Жерара Депардьє від першого шлюбу з Елізабет Гиньо. У Гійома діагностували пневмонію. Він захворів на зйомках фільму в Румунії.

В останні роки життя у Гійома Депардьє було слабке здоров'я - після того, як потрапив у мотоциклетну аварію в 1995 році. Намагаючись врятувати ногу Гійома, лікарі занесли в його кров стафілокок, який після 17 наступних операцій не змогли вивести з організму. У 2003-му Депардьє-молодшому ампутували ліву ногу.

Автор: kino-teatr
Гійом Депардьє помер у 37 років
Гійом Депардьє помер у 37 років

'Для мене найважче - це уникнути спокуси самогубства', - говорив після операції Гійом. Він навчився ходити з протезом і продовжив зніматися в кіно.

За участю Гійома вийшло 20 фільмів. Він отримав французьку премію 'Цезар' в 1996 році за дебют у фільмі 'Підмайстри'. Одна з найвідоміших робіт Гійома Депардьє - роль елегантного Марена Маре у фільмі 'Всі ранки світу', де він знявся разом із батьком, який грав старіючого музиканта.

Автор: kino-teatr
Гійом і Жерар Депардьє
Гійом і Жерар Депардьє

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дочка Депардьє розповіла про свою нетрадиційну орієнтацію

У Франції Гійома більше знали як нащадка Депардьє, а не як самостійного актора. З батьком він був у поганих стосунках. В автобіографії Tout Donner, яка вийшла в 2004 році, Гійом назвав його 'божевільним, схибленим на грошах алкоголіком'.

'Мій тато - це боягуз, обманщик й удавальник. Він вискочка з бідної сім'ї, який весь час намагається щось довести. Йому подобаються лише люди багаті і наділені владою. Гроші - єдине, що цікавить. Коли він п'яним мчить на мотоциклі, він знає, що поліцейські закривають на це очі. Мені ж нічого не прощають. Сторінка моїх відносин з батьком остаточно перевернута. Я хочу сказати йому одне: 'Жераре, замовкни!'.

Автор: kino-teatr
Син Жерара Депардьє
Син Жерара Депардьє 'не хотів бути його сином'

Гійом зізнавався, що спав із чоловіками за гроші. Підлітком він пристрастився до випивки, а потім і до наркотиків. Коли не вистачало грошей, ставав наркодилером і сутенером. У 17 років його вчергове заарештували за торгівлю героїном і дали трирічний термін, половину якого Гійом провів за ґратами.

Депардьє мріяв зіграти роль Артюра Рембо - великого 'проклятого' поета, в якому бачив споріднену понівечену душу. Як і молодший Депардьє, Рембо, якому в госпіталі ампутували ногу, помер у 37 років.

Автор: kino-teatr
Гійом Депардьє зіграв у 20 стрічках
Гійом Депардьє зіграв у 20 стрічках

СБУ надала Мінкульту список діячів культури, які створюють загрозу національній безпеці України. До їх списку потрапив Жерар Депардьє. В міністерстві повідомили - якщо одним із учасників фільму є особа, яку включено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, стрічці відмовляти в праві поширення на території України.

6 січня 2013 року Жерар Депардьє отримав паспорт громадянина Росії.

Автор: by24.org
Жерар Депардьє із російським паспортом
Жерар Депардьє із російським паспортом
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS