Новости Украины

За борги Україна продасть літак За борги Україна продасть літак Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/797/797704_w_300.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/797/797704_w_300.jpg?v=0 Найбільший вантажний літак виставили на продаж. Фото: Главком Державне стратегічне підприємство "Антонов" звернулося до Святоши
За борги Україна продасть літак
За борги Україна виставить на продаж найбільший в світі вантажний літак
Найбільший вантажний літак виставили на продаж. Фото: Главком

Державне стратегічне підприємство 'Антонов' звернулося до Святошинського районного суду Києва з клопотанням про надання дозволу на примусове виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України про стягнення понад 32 млн грн з Виконавчого органу зі спеціальних авіаперевезень держави Лівія.

Про це повідомляє юридична фірма, яка представляє інтереси ДП 'Антонов', інформує Главком.

Позитивне для ДП 'Антонов' рішення МКАС при ТПП України було прийнято 16 травня 2017 року. Суд задовольнив позов ДП 'Антонов' про стягнення заборгованості з правонаступника державної авіакомпанії Libyan Arab Air Cargo, яка пригнала літак на обслуговування в 2010 році. Лівійський державний орган добровільно рішення арбітражного суду не виконав.

'Антонов', захищаючи свої законні права, змушений просити звернути стягнення на літак Ан-124-100 'Руслан', що належить лівійській стороні і знаходиться в Києві. У разі непогашення заборгованості літак буде виставлений державною виконавчою службою на аукціон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Геращенко розповів про конфлікт між Порошенком та Аваковим

Державне підприємство 'Антонов' - український авіабудівний концерн, що об'єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний завод та випробувальний комплекс, для розробки та сертифікації літаків. З 4 квітня 2015 р. входить до складу державного концерну 'Укроборонпром'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS