Новости Украины

Відбулася прем’єра фільму, який знімали у Вінниці. На показ приїхали відомі актори. Фоторепортаж Відбулася прем’єра фільму, який знімали у Вінниці. На показ приїхали відомі актори. Фоторепортаж Винница.info http://www.vinnitsa.info/favicon.ico Винница.info http://www.vinnitsa.info/images/mod_news/2017-10-13trumay_bilia_sercia0001_zoom_width_225.JPG http://www.vinnitsa.info/images/mod_news/2017-10-13trumay_bilia_sercia0001_zoom_width_225.JPG 12 жовтня у кінотеатрі «Мир» відбулася прем’єра фільму «Тримай біля серця», який знімали у Вінниці. Стрічка – про війну і коха
Відбулася прем’єра фільму, який знімали у Вінниці. На показ приїхали в

12 жовтня у кінотеатрі «Мир» відбулася прем’єра фільму «Тримай біля серця», який знімали у Вінниці. Стрічка – про війну і кохання. Про те, як трагічні події на «пекельному» Сході врятували сім’ю. Ігор Волков та Лілія Нагорна – головні герої. За сценарієм, у них є донька Зоряна. Саме подарована нею квітка батькові стає оберегом і важливою художньою деталлю.

У фільмі можна побачити вінницькі вулиці, площі і магазини. Зйомки тривали 32 дні. Основною локацією бойових подій став полігон «Ягуару» в Калинівці.

«В подальшому у наших планах показати цей фільм якомога більше по Україні. Буде презентація в обласних центрах і зокрема у Києві. Крім того, є запит на цей фільм на передовій та пораненим в госпіталі. Якщо говорити про телевізійну трансляцію, то спочатку треба прокрутити його у кінотеатрах», - говорить режисер Валерій Шалига.

На прем’єрний показ приїхали відомі актори – Володимир Борсюк та Віктор Андрієнко.

«Нових героїв немає поки що, ми показуємо старих героїв. Показуємо українців, які відомі всьому світу, крім України. Такі картини помаленьку творять нові образи і руйнують стереотипи», - впевнений Віктор Андрієнко.

Героями стрічки стали бійці, які не на словах, знають що таке війна. Наприклад Андрій Гижпаль зіграв захисника на позивний «Полтава». Вінничанин зізнається, що деякі моменти давалися нелегко в емоційному плані.

«Було кілька таких випадків, можна сказати, на межі. І переживати ті моменти вдруге виявилося незвичайно складно. У одному із епізодів я закрив очі молодому хлопцеві, який загинув під час обстрілу. Так було і в житті, на передовій. Я то не прихильник алкоголю, але після таких емоцій говорив режисеру, що піду нап’юсь», - згадує Андрій.

На жаль, показ відбувся не без казусів. Майже на половині фільму у кінотеатрі не стало світла. Однак всі глядачі не покидали своїм місць. Спілкувалися з творцями «Тримай біля серця». А також підспівували актору, який зіграв відомі пісні на гітарі. Після 45-хвилинного вимушеного «антракту» показ відновили.

Завершальне слово мав міський голова Сергій Моргунов.

«Створення таких фільмів про ці страшні події, це якраз та історія, яка повинна залишитися в книжці, на екранах. Щоб ми завжди пам’ятали, що незалежність нам дається кров’ю. Її потрібно берегти, плекати і боронити.

Стрічку створювала справжня команда. І сьогодні вона показала гарну роботу. Маю надію, що цей фільм буде позитивно сприйнятий всіма глядачами», - сказав він.

У кінотеатрах Вінниці «Тримай біля серця» можна побачити продовж жовтня і листопада.

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS