Новости Украины

Відомий співак помер від раку мозку Відомий співак помер від раку мозку Новини мистецтва http://artnews.in.ua/favicon.ico Новини мистецтва http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-10/1507844815_1.jpg http://artnews.in.ua/uploads/posts/2017-10/1507844815_1.jpg У Великобританії помер один з родоначальників жанру грайм Люк Монеро, більш відомий як Мейджор Ейс (Major Ace). Про це в Insta
Відомий співак помер від раку мозку
Відомий співак помер від раку мозку

У Великобританії помер один з родоначальників жанру грайм Люк Монеро, більш відомий як Мейджор Ейс (Major Ace). Про це в Instagram повідомив його молодший брат Кас.

«Він страждав від пухлини головного мозку останні три роки. Ми з мамою доглядали за ним кожен день, це було нам задоволення. Який він був особистістю і душею!» — написав він.

Кас також попросив усіх, хто знав його брата, поділитися сумними новинами. «Я так пишаюся моїм великим бро, він стільки домігся за коротке життя», — додав він.

Мейджор Ейс був засновником групи Pay As U Go Cartel, де починали кар'єру такі артисти, як Wiley, Riko Dan, Gods Gift і Flowdan. Серед найбільш відомих хітів Монеро — Know We і Champagne Dance.

Грайм — музичний жанр, що виник у східному Лондоні на початку 2000-х років. Поєднує в собі ознаки хіп-хопу і геріджа.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS