Новости Украины

Вітання Вячеслава Рубльова з Днем захисника України Вітання Вячеслава Рубльова з Днем захисника України Волинські Новини http://www.volynnews.com/favicon.ico Волинські Новини http://www.volynnews.com/resize/450x675/r/files/news/2017/10-11/228970/rybliov.JPG http://www.volynnews.com/resize/450x675/r/files/news/2017/10-11/228970/rybliov.JPG Дорогі захисники! Ви – нащадки славних козаків, ви – мужні й героїчні визволителі української землі. Ви щодня стоїте на захисті
Вітання Вячеслава Рубльова з Днем захисника України
Дорогі захисники!

Ви – нащадки славних козаків, ви – мужні й героїчні визволителі української землі. Ви щодня стоїте на захисті нашої Батьківщини і бережете спокій в оселях мільйонів українців.

Ми пам’ятаємо про тих, хто завжди готовий боронити Україну від ворогів і стоїть на захисті наших прав. У наших серцях ніколи не згасне пам’ять про Героїв Небесної Сотні, які поклали життя за свободу нашої країни. Щоб їхній подвиг не був марним, ми продовжуємо втілювати у життя їхні плани та задуми, бо Революція ще не завершена. Саме завдяки Героям Небесної Сотні, які тримають над нами небо, і Героям, які захищають рубежі нашої держави, в Україні мирно підростають маленькі патріоти.

Щиро вітаю вас зі святом та бажаю миру і злагоди у ваших родинах, мирного неба та затишку в домівках. Хай береже вас Бог.

З повагою депутат Волинської обласної ради, голова волинського УКРОПу Вячеслав Рубльов
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS