Новости Украины

Вітання Сергія Шкоди з Днем захисника України Вітання Сергія Шкоди з Днем захисника України Волинські Новини http://www.volynnews.com/favicon.ico Волинські Новини http://www.volynnews.com/resize/450x600/r/files/news/2017/10-11/228963/34.jpg http://www.volynnews.com/resize/450x600/r/files/news/2017/10-11/228963/34.jpg Із Днем захисника України! Зі святом Покрови Пречистої Богородиці! Одразу декілька визначних свят відзначають українці 14 жовтн
Вітання Сергія Шкоди з Днем захисника України
Із Днем захисника України! Зі святом Покрови Пречистої Богородиці!

Одразу декілька визначних свят відзначають українці 14 жовтня. І, мабуть, не випадково День захисника України поєднується із Покровою. Пресвята Богородиця святим омофором покрила свій народ у храмі, виявивши милість і благодать, милосердне заступництво. Божого захисту потребує сьогодні народ України, а найбільше – воїни-захисники, які й нині бережуть наше мирне, спокійне сьогодення, ризикують щоденно собою, своїм життям і власною долею, захищаючи нашу державу. Дай, Боже, щастя й мирного неба всім захисникам держави, рідної землі та своїх родин. Адже кожен справжній чоловік мусить бути захисником для своєї сім’ї, для батьків, дітей, горою стояти за дорогих серцю людей, за власну честь і гідність, за свою землю і свій народ.

Згадаймо полеглих у бою за волю нашої землі, усіх, хто поклав життя за Україну. Вшануймо живих борців за наше майбутнє, за мир на всій українській землі. Божої милості вам, захисники! Нехай Пресвята Богородиця покриє вас своїм надійним захистом, подарує щастя, мир і злагоду вам та вашим родинам!

Із повагою Сергій Шкода, депутат Луцької міської ради,

фракція «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS