Новости Украины

Ізраїль вийшов із ЮНЕСКО слідом за США Ізраїль вийшов із ЮНЕСКО слідом за США Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/11111111-7.jpg http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/11111111-7.jpg Tweet Ізраїль слідом за США прийняв рішення про вихід зі складу Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮН
Ізраїль вийшов із ЮНЕСКО слідом за США

Ізраїль слідом за США прийняв рішення про вихід зі складу Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО), повідомив прем’єр-міністр країни Біньямін Нетаньягу.

UNESCO

Нетаньягу дав вказівку Міністерству закордонних справ Ізраїлю приступити до підготовки виходу з ЮНЕСКО паралельно з США. Він заявив: «Рішення Білого дому про вихід з ЮНЕСКО є сміливим і моральним. Ця організація перетворилася на театр абсурду, який замість того, щоб займатися збереженням історії, спотворює її».


12 жовтня Державний департамент США офіційно оголосив про вихід країни зі складу ЮНЕСКО. Вашингтон пояснив своє рішення необхідністю фундаментальної реформи в організації та триваючою «антиізраїльською упередженістю» (в 2011 році ЮНЕСКО надала Палестинській автономії статус повноправного члена, що викликало обурення США і Ізраїлю) і збільшенням заборгованості в організації. Генеральний секретар партії Палестинська національна ініціатива Мустафа Баргуті різко розкритикував рішення США вийти з ЮНЕСКО, назвавши його ганебним.


ЮНЕСКО – спеціалізована установа ООН, що відповідає за питання освіти, науки і культури. Організація була створена в 1945 році, її штаб-квартира розташована в Парижі. До складу ЮНЕСКО входять 195 держав.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS