Новости Украины

У Чернігові суд обрав захід чоловіку, що сокирою поранив працівницю прокуратури У Чернігові суд обрав захід чоловіку, що сокирою поранив працівницю прокуратури Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/10/2017 - 22:05/chernigivska.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/10/2017 - 22:05/chernigivska.jpg Сьогодні, 12.10.2017 ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова, підозрюваному в посяганні на життя працівника прокура
У Чернігові суд обрав захід чоловіку, що сокирою поранив працівницю пр
У Чернігові суд обрав захід чоловіку, що сокирою поранив працівницю прокуратури

Сьогодні, 12.10.2017 ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова, підозрюваному в посяганні на життя працівника прокуратури області, обрано запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

Як раніше повідомлялося, підозрюваний 10.10.2017 під час його особистого прийому в приміщенні прокуратури області проявив агресію та без пояснень причин своїх дій, за допомогою сокири наніс працівнику прокуратури удари по голові, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження.

Безпосередньо після вчинення злочину, зловмисника було затримано, потерпілу госпіталізовано до лікувального закладу для надання невідкладної медичної допомоги.

Відомості за фактом посягання на життя працівника правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ст. 348 Кримінального кодексу України).

Наразі у кримінальному провадженні забезпечуються повне та неупереджене розслідування злочину.

Хід слідства перебуває на контролі керівництва регіональної прокуратури.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернігівської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS