Новости Украины

За 9 місяців столичний бюджет виконали майже на 80% За 9 місяців столичний бюджет виконали майже на 80% КМДА http://kievcity.gov.ua/favicon.ico КМДА У вересні поточного року до загального фонду бюджету Києва надійшло 1909,1 млн грн. Про це розповів перший заступник голови КМД

У вересні поточного року до загального фонду бюджету Києва надійшло 1909,1 млн грн. Про це розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. Загалом, станом на початок жовтня надійшло 21 701,5 млн грн доходів, що становить 79% річного плану.

Податку на доходи фізичних осіб за 9 місяців поточного року надійшло 10406,5 млн грн – це 78,3% річного плану.

Надходження від плати за землю склали 3 798,2 млн грн, або 72,6% до річного плану.

До бюджету розвитку спеціального фонду бюджету столиці станом на початок поточного місяця надійшло 444,6 млн грн, що становить 73,5% річного плану.

«Столичний бюджет може стати прикладом планомірності та виваженості. Ми не лише грамотно плануємо, але й не менш адекватно користуємося грошима. Це означає розумну фінансову політику, що дозволяє стабілізувати нинішню та бачити у більш позитивному світлі майбутню ситуацію», – переконаний Геннадій Пліс.

Нагадаємо, що в серпні поточного року до загального фонду бюджету міста Києва надійшло 2968,4 млн грн, а загалом станом на початок осені – 19792,4 млн грн доходів, що становить 72% річного плану.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS