Новости Украины

Ігор КОСТЮК: «Вгадали із заміною. Мащенко другу гру поспіль виходить і забиває» Ігор КОСТЮК: «Вгадали із заміною. Мащенко другу гру поспіль виходить і забиває» ФK «Динамо» Київ http://www.fcdynamo.kiev.ua/favicon.ico ФK «Динамо» Київ http://www.fcdynamo.kiev.ua/content/news/1502551424.jpg http://www.fcdynamo.kiev.ua/content/news/1502551424.jpg Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк підвів підсумки переможного для своєї команди матчу проти донецького «Шахтаря» (2:
Ігор КОСТЮК: «Вгадали із заміною. Мащенко другу гру поспіль виходить і

Наставник юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк підвів підсумки переможного для своєї команди матчу проти донецького «Шахтаря» (2:0):

- Хлопці молодці, по такій спеці витримали всю гру. Після перерви перебудувалися, виправили ті помилки, які були, забезпечили компактність - між лініями не було розривів. Ви бачили, що в другому таймі трохи додали в швидкості, стали грати агресивніше, володіли перевагою, що втілилося в забиті м'ячі.

- Що можете сказати про команду суперника? До перерви гра була рівною?

- У них зібрані хороші гравці. У нас на початку першого тайму була присутня якась нервозність, не завжди правильно розбиралися, було невелике непорозуміння. А після паузи, яку арбітр зробив, щоб команди попили воду, підказали хлопцям, як діяти, в перерві ще більше пояснили, футболісти виправили помилки, про які ми говорили, і поліпшили якість гри.

- Прокоментуйте заміну Янакова на Мащенка. Можна сказати, що вона спрацювала?

- Обидва фланги почали активно працювати, коли ми включили швидкості. Янаков все, що потрібно, робив, але не вистачало кінцівки, останньої передачі, удару. Тому прийняли рішення випустити свіжого гравця і в принципі, вгадали. Другу гру поспіль Мащенко виходить і забиває - цього разу два м'ячі, минулого - один.

- Уже відомо, наскільки серйозна травма у Попова?

- Він боровся за м'яч, нападник «Шахтаря» підсів під нього, вийшло, що Попов впав, суперник - на нього, і вийшло, що коліно пішло в сторону. Думаю, там, швидше за все, порушення зв'язок, яких саме - поки сказати не можу. Зараз вони з лікарем поїдуть до лікарні, зроблять МРТ, а далі буде видно.

Copyright © FC Dynamo Kyiv

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS