Новости Украины

Тому що послідовний. Екс-лідер Pink Floyd зізнався в симпатії до Путіна Тому що послідовний. Екс-лідер Pink Floyd зізнався в симпатії до Путіна Depo http://www.depo.ua/favicon.ico Depo Тому що послідовний. Екс-лідер Pink Floyd зізнався в симпатії до Путіна Музикант і колишній лідер легендарної групи Pink Floyd Р

Музикант і колишній лідер легендарної групи Pink Floyd Роджер Вотерс похвалив президента Росії Володимира Путіна за його послідовність та його 'вміння зв'язати два слова'

Про це він сказав в в інтерв'ю пропагандистському каналу Russia Today, передає Depo.ua з посиланням на COS.

'Путін може і владний, але він хоча б послідовний. Принаймні, він може зв'язати два слова. В будь-якому випадку, він слідкує за політичною ситуацію в місцях, де залучена його країна', – зазначив Вотерс.

За його словами, якщо порівняти Путіна та Трампа, то останній виглядає, як повний 'блазень'.

Музикант також не став заперечувати припущення ведучої про те, що йому симпатичний Путін.

'Зараз ми найближче до ядерної катастрофи з часів закінчення Другої світової війни, і про що ще нам говорити? Чому така зацикленість до Росії? Можливо, єдина маленька річ зі змістом, яку зробив Трамп, це те, що може відбутися розмова з Росією', – додав Вотерс.

Нагадаємо, що на Заході деякі селебрітіс прямо заявляють про підтримку Путіна, зокрема, й американський режисер Олівер Стосун, який знімає фільми про російського лідера.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS