Новости Украины

Надзвичайний стан у місті в США через сутички між правими екстремістами та антирасистами Надзвичайний стан у місті в США через сутички між правими екстремістами та антирасистами Deutsche Welle (Украина) http://www.dw.com/favicon.png Deutsche Welle (Украина) http://www.dw.com/image/40066550_401.jpg http://www.dw.com/image/40063477_301.jpg http://www.dw.com/image/40066550_401.jpg http://www.dw.com/image/40063477_301.jpg У місті Шарлоттсвілль в американському штаті Вірджинія сталися сутички між білими націоналістами та антирасистами. Поліція заарешт
Надзвичайний стан у місті в США через сутички між правими екстремістам
У місті Шарлоттсвілль в американському штаті Вірджинія сталися сутички між білими націоналістами та антирасистами. Поліція заарештувала одну людину, а в місті оголошено надзвичайний стан.

У Шарлоттсвіллі відбулися зіткнення між ультраправими націоналістами та антирасистами

У Шарлоттсвіллі відбулися зіткнення між ультраправими націоналістами та антирасистами

Під час мітингу в місті Шарлоттсвілль в американському штаті Вірджинія відбулися сутички між ультраправими націоналістами і правими екстремістам та ультралівими. Мітінг націоналістів почався з акції протесту проти планів демонтажу в центрі Шарлоттсвілль пам'ятника генералу Роберта Лі, який командував армією південних штатів, що зазнали поразки в Громадянській війні. За даними ЗМІ, серед мітингувальників, які почали збиратися ще напередодні ввечері, було помічено велику кількість радикалів, в тому числі неонацистів, 'альтернативних правих' (білих націоналістів) і активістів расистської організації 'Ку-клукс-клан'.

Участь у мітингу приймали члени Ку-клукс-клана

Участь у мітингу приймали члени Ку-клукс-клана'

Іще до початку мітингу почалися сутички між націоналістами та захисниками прав чорношкірих, під час яких застосовувалися кийки, палиці, саморобні щити. Губернатор штату Террі Маколіфф оголосив в місті надзвичайний стан. Для розгону учасників заворушень поліція застосувала сльозогінний газ.

Апогеєм дня став момент, коли, за даними свідків, в натовп на великій швидкості в'їхав автомобіль. Про кількість постраждалих унаслідок інциденту поки що достеменно не відомо. Свідки повідомляють про близько десяти людей, які могли зазнати ушкоджень.

Внаслідок в

Внаслідок в'їзду авто в натовп поранень зазнали, за даними свідків, близько десяти людей

Відомо, що до випадку з авто медична допомога знадобилася вісьмом учасникам сутичок. Поліція повідомила про одного заарештованого.

Президент США Дональд Трамп відреагував на події у Шарлоттсвіллі, засудивши їх. 'Ми всі повинні об'єднатися і засудити все, що провокує ненависть. Такому роду насильства немає місця в Америці. Об'єднаємося як один!', - написав він у своєму блозі в Twitter.

Дивитись відео 02:24
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS