Новости Украины

На Закарпатті африканська чума перекинулася на свійських свиней (ВІДЕО) На Закарпатті африканська чума перекинулася на свійських свиней (ВІДЕО) Репортер - Закарпатье http://www.ua-reporter.com/favicon.ico Репортер - Закарпатье http://www.ua-reporter.com/sites/default/files/13.08.2017_0647/765964-.jpg http://www.ua-reporter.com/sites/default/files/13.08.2017_0647/765964-.jpg Свинська чума стрімко поширюється на всі райони Закарпаття Хронологія зараження дикий свиней африканською чумою в Закарпатті по
На Закарпатті африканська чума перекинулася на свійських свиней (ВІДЕО
Свинська чума стрімко поширюється на всі райони Закарпаття
Свинська чума стрімко поширюється на всі райони Закарпаття
Хронологія зараження дикий свиней африканською чумою в Закарпатті показувала, що вона стрімко поширюється на всі райони.
Наприкінці минулого року від африканської чуми загинули дикі свині на Виноградівщині.
Згодом м ертву дику свиню, яка загинула від чуми, було виявлено в мисливському господарстві Берегівщини, а потім заражену чумою мертву дику свиню було виявлено і в Іршавському районі. Була надія, що чума не пошириться на гірські райони, але, на жаль, згодом чуму виявили і на Міжгірщині.
Найбільші побоювання були навколо можливого поширення африканської чуми на свійських тварин. Влада пішла на радикальні кроки – було вирішено провести повний відстріл дикий свиней на території всієї області.
Однак вчора стався випадок, який може мати страшні наслідки – у селі Нижній Коропець Мукачівського району померли дві свійські свині і в лабораторії було підтверджено, що смерть настала в результаті захворювання на африканську чуму.
Наразі у селі оголошено карантин, трупи свиней оброблено спеціальними дезинфікуючими засобами і закопано. У селі чергує поліцейська патрульна бригада.

Справа в тому, що чума дуже легко поширюється. Африканська чума належить до списку A згідно з Міжнародною класифікацією заразних хвороб тварин. На щастя, чума не несе небезпеку людям, однак при появі захворювання хоча б однієї свині, доводиться винищувати всіх свиней у радіусі можливих контактів. Тобто, санепідеміологам доведеться винищити свиней не лише у Нижньому Коропці, але, можливо, у прилеглих селах.
А якщо буде виявлено випадок захворювання свійських свиней ще в інших районах, то доведеться винищити все поголів’я по всій області. Навіть невеликі випадки захворювання свійських свиней африканською чумою призводять до карантинних санкцій з боку країн, які імпортують свинину. Україна може понести великі економічні збитки.
Інтернет-видання
UA- Reporter.com
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS