Новости Украины

У Порошенка нема політичної волі боротися... У Порошенка нема політичної волі боротися... FB Лещенко Сергей http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg FB Лещенко Сергей http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg У Порошенка нема політичної волі боротися з корупцією. Діагноз наскільки простий, настільки і драматичний. Бо без президента в при
У Порошенка нема політичної волі боротися...

У Порошенка нема політичної волі боротися з корупцією. Діагноз наскільки простий, настільки і драматичний. Бо без президента в принципі неможливо ефективно воювати з корупцією, а тим більше - коли він стріляє в спину.

Він є одним з трьох головних факторів для побудови чесної держави. Мовою кулінарії, ефективна боротьба з корупцією вимагає трьох інгридієнтів. Перше - це підтримка суспільства. Цей інгридієнт готовий в Україні на сто відсотків. Друге - це інституції. НАБУ запущено, але вертикаль боротьби не добудована до кінця, не створений антикорупційний суд. І третє - це політична воля глави держави, тобто Порошенка. Цей ігридієнт ще з грядки не викопаний. І це значить одне - або фрукт дозріє, або його просто викорчують немов бур'ян - як такий, що заважає нам жити в нормальній країні.

Просмотры: 16 379
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS