Новости Украины

Львів'яни у новому Верховному Суді Львів'яни у новому Верховному Суді Колона Колона https://www.kolona.net/wp-content/uploads/2017/08/justice-2071539_1920.jpg https://www.kolona.net/wp-content/uploads/2017/08/justice-2071539_1920.jpg Четверо львів’ян успішно пройшли усі етапи конкурсу та потрапили до числа переможців. Це означає, що вони можуть стати новими судд
Львів'яни у новому Верховному Суді

Четверо львів’ян успішно пройшли усі етапи конкурсу та потрапили до числа переможців. Це означає, що вони можуть стати новими суддями найвищої судової інстанції, якщо їх затвердить Вища рада правосуддя, яка за рекомендацією ВККС має подати на підпис Президенту остаточні списки кандидатів. Втім ВРП має шанс вплинути на склад списку та вилучити з нього недоброчесних кандидатів.

Серед переможців конкурсу доцент кафедри крімінального права і кримінології Львівського державного університету імені І.Франка Наталія Антонюк, адвокат та доцент кафедри теорії та філософії права Львівського державного університету імені І.Франка Дмитро Гудима, суддя Львівського окружного адміністративного суду Володимир Кравчук та суддя Апеляційного суду Львівської області Станіслав Голубицький.

Нагадаємо, що з Рівненщини до Верховного суду потрапило лише троє суддів. Всі вони вже є суддями нижчих інстанцій. Тому Львів є прикладом, коли у судову систему прийшли нові обличчя.

Автор: Сайт громадської журналістики

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS