Новости Украины

Укрзалізниця - це наша національна... Укрзалізниця - це наша національна... FB Лещенко Сергей http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg FB Лещенко Сергей http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg http://fromua.news/img/uploads/fb/leshenko.jpg Укрзалізниця - це наша національна ганьба. Це держава в державі зі своїми військами, газетами, лікарнями та навіть партією. Це без
Укрзалізниця - це наша національна...

Укрзалізниця - це наша національна ганьба. Це держава в державі зі своїми військами, газетами, лікарнями та навіть партією. Це безпробудна корупція, з якої потім фінансуються політики. І польський менеджер Бальчун не захотів - або не зміг зламати хребта цьому монстру, а цього тижня тихо пішов у відставку, про що мій черговий відеоблог на 24 Канал.

Чи міг він щось зробити інакше? Міг, якби не мовчав. У результаті, він лише дискредитував ідею реформ, підірвав принцип призначень по конкурсу на державних монстрів, зіграв проти ідеї залучення іноземців. А зараз все залишається як є: підприємством і далі керуватимуть в ручному режимі. Новий керівник - в.о., який не має мандату на перетворення. І ще - скоро вибори, а значить - треба гроші. Красти їх будуть з наших із вами кишень. Використовуючи свої депутатські та медійні ресурси, вимагатиму якнайшвидше провести новий конкурс і призначити повноцінного керівника Укрзалізниці, з якого потім будемо запитувати за зроблене на посаді.

Опубліковано Сергієм Лещенком
4 431 перегляд
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS