Новости Украины

Ігор Гужва: Майже всі олігархи-втікачі спілкуються з чинною українською владою Ігор Гужва: Майже всі олігархи-втікачі спілкуються з чинною українською владою Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/111111111-13.jpg http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/111111111-13.jpg Практично зі всіма олігархами-втікачами працює українська влада. Навіть зокрема з Януковичем і його «сім’єю», вони все одно тут пр
Ігор Гужва: Майже всі олігархи-втікачі спілкуються з чинною українсько

Практично зі всіма олігархами-втікачами працює українська влада. Навіть зокрема з Януковичем і його «сім’єю», вони все одно тут присутні. Через те, що вони носії готівки.

111111111

Про це розповів журналіст Ігор Гужва в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:00) на телеканалі ZIK. «Наскільки я знаю, Курченко досі дуже тісно спілкується з представниками української влади з багатьох бізнес питань (Курченко на українському енергетичному ринку знову продає скраплений газ із Росії, – ZIK). Насправді те, що показують на екранах телевізорів і те, що звучить від влади щодо сім’ї Януковича дещо різниться. Практично зі всіма олігархами-втікачами співпрацює Україна. Зокрема і з Януковичем, і його «сім’єю», вони все одно тут присутні. Через те, що вони є носіями готівки. До речі, вони пішли у достатньо сприятливий для себе час, тобто вони накопичували готівку з 2010 до початку 2014 року і якраз почали купувати якісь активи, тобто переводити готівку з грошової форми у матеріальні активи. І коли цей процес був зупинений Майданом вони з цим кешом виїхали з країни», – прокоментував Гужва.


І додав: «А ті люди, які залишились тут при владі, вони у більшості випадків сприймають її як джерело власного збагачення. Тому є чітке розуміння взаємодій у олігархів є готівка і бажання ще щось робити в Україні, у влади є завдання їх трохи «подоїти», от вони і взаємодіють у цьому плані. Тому і відбуваються показові облави. І тому олігархи платять данину за те, щоб не рухали їхні статки. Тут все чітко і взаємовигідно»

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS