Новости Украины

Ігор Гужва назвав, у скільки обійдеться відкупитись від облави через криптовалюти Ігор Гужва назвав, у скільки обійдеться відкупитись від облави через криптовалюти Публичные люди http://pl.com.ua/wp-content/uploads/2014/12/favicon.png Публичные люди Відкупитися від облави через криптовалюти можна сумою, починаючи від 5 тисяч доларів. Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на т

Відкупитися від облави через криптовалюти можна сумою, починаючи від 5 тисяч доларів.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Ігор Гужва, журналіст. «Bitcoin насамперед для людей – це спосіб заробити гроші, незалежно від держави, якою божевільною вона не була би», – зазначив Ігор Гужва. З іншого боку, продовжує гість програми, в українських чиновників останнім часом існує проблема. «Їхнє мисливське поле, з якого вони годуються, звужується – через кризу, через війну та багато інших факторів, тому, коли вони бачать, що у якісь сфері почався якийсь рух, у людей з’явилися якісь гроші, вони почали щось заробляти, відразу у них вмикається рефлекс хижака – потрібно туди піти і накласти на це лапу», – заявив Ігор Гужва.


Гість програми розповів, що видання якраз зараз займається розслідуванням із облавами на майнерів Bitcoin. «Попередньо, ми з’ясували, що відкупитися від облави можна сумою, починаючи від 5 тисяч доларів. Це просто спосіб обкласти даниною нову сферу, яка до цього часу була поза зоною зору корумпованих чиновників і правоохоронних органів», – заявив Ігор Гужва. Гість програми наголосив, що це «нова тема», яка довго залишалася поза контролем. «Тепер вони приходять і займаються вимаганням та рекетом, по суті», – наголосив журналіст. Нагадаємо, як стверджують правозахисники, в Україні почалися облави на майнерів криптовалют начебто через контрабанду та ухиляння від сплати податків.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS