Новости Украины

Столичні поліцейські сприяли злочинному бізнесу Столичні поліцейські сприяли злочинному бізнесу Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/787/787720_w_300.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/787/787720_w_300.jpg?v=0 Столичні правоохоронці сприяли злочинному бізнесу. Фото: www.kodgrabber.com Столичні правоохоронці сприяли злочинному бізнесу.
Столичні поліцейські сприяли злочинному бізнесу
Столичні поліцейські сприяли злочинному бізнесу
Столичні правоохоронці сприяли злочинному бізнесу. Фото: www.kodgrabber.com

Столичні правоохоронці сприяли злочинному бізнесу.

Про це повідомили пресс-службі прокуратури міста Києва

'Діючи за попередньою змовою, капітан і старший сержант поліції запропонували громадянину, який був затриманий за вчинення автомобільних крадіжок, придбати за 27 тис. гривень спеціальний пристрій для зчитування сигналізації - кодграббер', - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, надалі старший оперуповноважений за неправомірну вигоду обіцяв приховувати факти скоєння крадіжок з автомобілів, забезпечуючи викрадачеві не притягнення до кримінальної відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейське авто викрали на очах у копів

Незважаючи на те, що зазначені правоохоронці співпрацюють зі слідством і дають викривальні показання, за клопотанням прокуратури їм обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

У Києві правоохоронці викрили двох оперуповноважених одного з райуправлінь поліції в систематичному хабарництві і 'кришуванні' груп кишенькових злодіїв в торгово-розважальному центрі.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Андрей Казанцев 22:55 11.08.2017 0
Даааа, ну это уже слишком. Я была в шоке. когда прочитала на "Автомото", что кодграбберы продаются в интернете -https://goo.gl/1qFqfP - но чтобы это делали правоохранительные органы??

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS