Новости Украины

З 12 серпня відновлюється рух трамваїв маршрутів № 12, № 17 до Пуща-Водиці З 12 серпня відновлюється рух трамваїв маршрутів № 12, № 17 до Пуща-Водиці КМДА http://kievcity.gov.ua/favicon.ico КМДА 12 серпня від початку руху буде відновлено рух трамваїв маршрутів № 12, № 17 до Пуща-Водиці у зв’язку з завершенням ремонту трамва

12 серпня від початку руху буде відновлено рух трамваїв маршрутів № 12, № 17 до Пуща-Водиці у зв’язку з завершенням ремонту трамвайних колій на Лісовій трасі в селищі Пуща-Водиця. Про це повідомили в КП «Київпастранс».

Нагадаємо, що на період до 3 вересня 2017 року у вихідні та святкові дні внесено зміни до маршруту трамваїв № 17, який курсуватиме так: вул. Йорданська – вул. Маршала Малиновського – вул. Добрининська – вул. Автозаводська – вул. С. Скляренка (розворот на трамвайному розворотному кільці) – вул. С. Скляренка – вул. Автозаводська – вул. Полярна – площа Т. Шевченка – вул. Пуща-Водицька – Лісова траса – вул. Ф. Максименка – парк «Пуща-Водиця», 5-та лінія з розворотом на трамвайному розворотному кільці в районі 5-ої лінії.

З розкладом руху наземного громадського транспорту можна ознайомитись на офіційному сайті КП «Київпастранс» в розділі «Пасажирам – Маршрути та розклад руху».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS