Новости Украины

У Матвія Михалевича череп не дає рости мозку У Матвія Михалевича череп не дає рости мозку Gazeta.ua http://gazeta.ua/favicon.ico Gazeta.ua http://static2.gazeta.ua/img2/original/preview/745/745833.jpg http://static2.gazeta.ua/img2/original/preview/745/745833.jpg Матвію Михалевичу з Києва - рік та 8 місяців. Він потребує термінової операції за кордоном. У хлопчика виявили вроджений порок
У Матвія Михалевича череп не дає рости мозку

Матвію Михалевичу з Києва - рік та 8 місяців. Він потребує термінової операції за кордоном. У хлопчика виявили вроджений порок росту і формування черепа. При такому дефекту в частині лоба відсутній шов і лоб має кутову звужену форму. Голова має зменшений розмір, в наслідок чого є загроза стискання мозку. Дитині загрожує розумова відсталість, проблеми із зором, слухом, внутрічерепним тиском. Ліквідувати дефект можуть лікарі Німеччини. На операцію потрібно понад 25 тис.євро.

'Ще під час вагітності ультразвукове обстеження показало в плоду вади серця. Лікарі припустили, що це може потягнути за собою ще якісь відхилення. Наступного разу після обстеження нічого в розвитку плоду не знайшли. Але згодом після народження ми побачили, що форма голови Матвійка відрізняється від інших діток. Лікарі казали, що все владнається. Я не заспокоїлася і почала шукати подібну інформацію в інтернеті. Можна сказати, що вже тоді припускала здогадки про діагноз. В три місяці ми проконсультувалися в Охматдиті. А згодом і в інституті нейрохірургії підтвердили діагноз', - розповіла Gazeta.ua мати Тетяна Михалевич.

В пів року Матвій переніс операцію на серці. Ультразвукове обстеження голови не показувало ущільнення мозку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діана Танасієнко та її матір Ірина сліпнуть - терміново потрібна допомога

'Лікарі нам не пропонували більш детального обстеження голови Матвійка. Вважали, що УЗД достатньо. Поки ми не знайшли одного лікаря з Охматдиті, який направив на комп'ютерну томографію. Опісля запевнив, що тут допоможе лише термінова операція, бо в лобній частині вже немає місця для росту мозку. В Україні не хочемо оперувати, бо є гіркий досвід подібних операцій, коли треба було робити повторно. Ми звернулися в Іспанію і Німеччину. В першій країні нам виставили рахунок близько 40 тисяч євро. Німецька клініка може прооперувати за 25 тисяч євро. Тільки ми заплатимо вказану суму, нас візьмуть на операцію. Ми змушені просити в людей допомоги. Бо таку операцію бажано робити дитині ще до року. В нас була проблема з серцем і час відстрочили. Зараз уже немає куди відтягувати, синочка треба рятувати. Інакше йому загрожує інвалідність і неповноцінність. Самі ми таких грошей не зможемо заробити. Допоможіть, будь ласка, зібрати необхідну суму, щоб врятувати нашу дитину. Результат операції дозволить Матвійку жити повноцінним життям. А ми в майбутньому частку своїх зароблених грошей будемо направляти на допомогу іншим дітям, які потребуватимуть лікування', - заначила Тетяна Михалевич.

Реквізити для допомоги:

картка Приватбанку – 4149 6258 1464 6293 (батько Михалевич Андрій Миколайович), контакти Тетяни Михалевич - 096 364 72 94.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS