Новости Украины

На Рівненщині пожежні півночі боролись з вогнем, але людину так і не врятували На Рівненщині пожежні півночі боролись з вогнем, але людину так і не врятували Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/01/2017 - 12:25/k2.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/anons/12/01/2017 - 12:25/k2.jpg 12 січня о 02:11 до 19-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в м. Костопіль на вул. Піонерсь
На Рівненщині пожежні півночі боролись з вогнем, але людину так і не в
На Рівненщині пожежні півночі боролись з вогнем, але людину так і не врятували

12 січня о 02:11 до 19-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в м. Костопіль на вул. Піонерській.

Негайно до місця виклику було направлено відділення рятувальників ДСНС у кількості 5 чоловік на пожежній автоцистерні та чергове відділення вогнеборців ТОВ «Свиспан Лімітед» на пожежній автоцистерні.

Рятувальники встановили, що пожежа виникла в приміщенні літньої кухні розміром 7х12 м. Існувала загроза поширення вогню на поруч розташовані житлові та господарчі приміщення. Терміново на гасіння пожежі рятувальники подали два водяних стволи. Під час розвідки в апаратах захисту дихання працівники ДСНС виявили в палаючій будівлі тіло чоловіка 1936 р.н.

О 03:40 пожежа була локалізована та о 04:23 повністю ліквідована. Вогнем знищено покрівлю на площі 62 м.кв., 32 м.кв. перекриття будівлі літньої кухні та речі домашнього вжитку.

Причина пожежі та завдані матеріальні збитки встановлюються.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Рівненській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS