Новости Украины

В Україні спростили порядок коригування митних декларацій В Україні спростили порядок коригування митних декларацій Репортер - Закарпатье http://www.ua-reporter.com/favicon.ico Репортер - Закарпатье http://www.ua-reporter.com/sites/default/files/12.01.2017_1211/3494-.jpg http://www.ua-reporter.com/sites/default/files/12.01.2017_1211/3494-.jpg Кабмін ухвалив рішення про спрощення процедури коригування митних декларацій Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрощення пр
В Україні спростили порядок коригування митних декларацій
Кабмін ухвалив рішення про спрощення процедури коригування митних декларацій
Кабмін ухвалив рішення про спрощення процедури коригування митних декларацій

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про спрощення процедури коригування митних декларацій.

До Положення про митні декларації будуть внесені зміни, що передбачають обов'язок для митниці вносити зміни до митних декларацій, якщо рішення митниці скасовані. Наприклад, якщо судом скасовується рішення митниці про визначення митної вартості, то внесення змін до митної декларації тепер стане не правом, а обов'язком митниці, при чому без будь-яких додаткових заяв чи звернень бізнесу, – повідомляє Урядовий портал.

Окрім того, бізнесу надається можливість коригувати митні декларації у зв'язку з дотриманням правил трансфертного ціноутворення. Раніше у Положенні була відсутня норма щодо заповнення аркуша коригування у випадку необхідності виправлення відомостей, пов'язаних з доплатою або поверненням митних платежів, зокрема із скасуванням рішення митного органу. Це ускладнювало бізнесу процедуру повернення помилково та / або надміру сплачених коштів. Ухвалене рішення про можливість коригування митних декларацій забезпечить чітке і об'єктивне відображення факту зміни ціни товарів, що вивозяться за межі України, а також значно спростить для бізнесу процедуру повернення з бюджету надміру сплачених митних платежів.

Така новела:

спрощує і прискорює проведення митних формальностей;
удосконалює механізм повернення бізнесу надміру сплачених митних платежів;
врегульовує питання коригування митних декларацій у зв'язку з дотриманням правил трансфертного ціноутворення;
полегшує ведення бізнесу та створює сприятливі умови для здійснення зовнішньоекономічної діяльності.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS