Новости Украины

12 січня Міністр соціальної політики Андрія Реви перебуватиме у Львівській області з робочим візитом 12 січня Міністр соціальної політики Андрія Реви перебуватиме у Львівській області з робочим візитом КМУ http://www.kmu.gov.ua/favicon.ico КМУ Cьогодні, 12 січня, Міністр соціальної політики України Андрій Рева перебуває з робочим візитом у Львівській області. Урядовець в

Cьогодні, 12 січня, Міністр соціальної політики України Андрій Рева перебуває з робочим візитом у Львівській області. Урядовець візьме участь у відкритті етапу Кубка світу з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів–паралімпійців на базі Західного реабілітаційно–спортивного центу Національного комітету спорту інвалідів України.

Також заплановано, що Андрій Рева відвідає Личаківську районну адміністрацію у рамках впровадження проекту „Створення Центру надання соціальних послуг у форматі „Прозорого офісу”. Також Міністр соціальної політики має відвідати Буківський дитячий будинок–інтернат для дівчат (с. Буково, Старосамбірський район).

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS