Новости Украины

ЮНЕСКО не включила Венецію до списку об'єктів Світової спадщини в небезпеці ЮНЕСКО не включила Венецію до списку об'єктів Світової спадщини в небезпеці DW Украина http://www.dw.com/favicon.png DW Украина Завдяки забороні круїзним лайнерам заходити до Венеційської лагуни в ЮНЕСКО вирішили не включати Венецію в список об'єктів Світово
Завдяки забороні круїзним лайнерам заходити до Венеційської лагуни в ЮНЕСКО вирішили не включати Венецію в список об'єктів Світової спадщини в небезпеці.

У ЮНЕСКО у четвер, 22 липня, ухвалили рішення не включати Венецію до списку об'єктів Світової спадщини в небезпеці.

Комітет Світової спадщини, під час засідання в китайському Фучжоу зазначив, що відповідне рішення ухвалено завдяки запровадженій Італією забороні круїзним лайнерам заходити в центр Венеційської лагуни. Заборона стосується кораблів завдовжки понад 180 метрів або заввишки понад 35 метрів.

Члени комітету додали, що італійська влада має до 1 грудня 2022 року надати доповідь щодо заходів, яких вживає для захисту екосистеми та історичної спадщини міста.

Міністр культури Італії Даріо Франческіні, у свою чергу, коментуючи рішення ЮНЕСКО, заявив, що вдалося 'досягти першого важливого результату'. 'Світова увага до Венеції має залишатися на високому рівні, і обов'язок кожного - працювати для захисту лагуни', - сказав він.

У червні в ЮНЕСКО рекомендували включити Венецію до списку об'єктів Світової спадщини в небезпеці. Зазначалося, що пропозиція про внесення Венеції була пов'язана з наслідками масового туризму та з прибуттям великих круїзних лайнерів у мало пристосовану для них лагуну. Венеція з 1987 року належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.

Дивитись відео 01:27

Як 'літаючі' електрочовни можуть врятувати Венецію (17.06.2021)

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS