Новости Украины

У США та Великій Британії глобальний збій в Інтернеті У США та Великій Британії глобальний збій в Інтернеті Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/139/138739-uk.png https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/139/138739-uk.png Фото з відкритих джерел. У Сполучених Штатах Америки та Великій Британії стався глобальний збій в мережі Інтернет. Перестали пр
У США та Великій Британії глобальний збій в Інтернеті
У США та Великій Британії стався глобальний збій в мережі Інтернет. Перестали працювати інтернет-магазини, комп
Фото з відкритих джерел.

У Сполучених Штатах Америки та Великій Британії стався глобальний збій в мережі Інтернет. Перестали працювати інтернет-магазини, комп'ютерні ігри, стрімінгові сервіси, та низка банків.

Як повідомляє видання Independent, повсюдне відключення, ймовірно, означає, що щось зламалося в інфраструктурі самого Інтернету, а не в компаній.

За даними Down Detector, наразі масово виникають проблеми у роботі: Amazon, Call of Duty, HBO Max, Apex, Apple Music, Apple TV, Apple Store, BMO Harris Bank, Bank of America, Bank of the West, Bethesda, Booking, CNN, Epic Games Store, Fox News, Fortnite, Disney+ та ще багатьох сервісів.

Нагадаємо, раніше в Приватбанку стався збій. Пізніше стало відомо, що банк повністю відновив роботу системи і повернули кошти кожного клієнта.

Також в Україні станом на початок 2021 року 51% українців як джерело інформації обрали Інтернет.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS