Новости Украины

З чотирма одночасно: екс-порноактриса Чиччоліна проведе шаховий турнір | Факти ICTV З чотирма одночасно: екс-порноактриса Чиччоліна проведе шаховий турнір | Факти ICTV Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/themes/fakty/favicon.ico Факты ICTV https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/22/CHychcholyna.png https://fakty.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/22/CHychcholyna.png Відома порноактриса і екс-депутат італійського парламенту Ілона Сталлер, більш відома під своїм сценічним псевдонімом Чиччоліна, в
З чотирма одночасно: екс-порноактриса Чиччоліна проведе шаховий турнір

Відома порноактриса і екс-депутат італійського парламенту Ілона Сталлер, більш відома під своїм сценічним псевдонімом Чиччоліна, вирішила влаштувати показовий сеанс одночасної гри з чотирма провідними шахістами, серед яких не менше двох гросмейстерів, причому один грає на збірну Італії.

Матч відбудеться 25 липня в Перуджі. Доходи від матчу підуть на благодійність і будуть передані культурному центру та музею, розташованого неподалік від Перуджі.

69-річна Чиччоліна навчилася грати в шахи ще в дитинстві. Її вчителем виступив батько, якого вона досить швидко навчилася обігрувати.

Організатор поєдинку називає Чиччоліну великою та агресивною шахісткою.

Чиччоліна просуває мистецтво разом з PornHub

Компанія PornHub вперше вирішила простимулювати не інтимне життя людей, а любов до мистецтва.

Ресурс створив проект Classic Nudes – аудіо- та відеогід по музеях.

У промо нового проекту від PornHub знялася відома порноактриса і депутат італійського парламенту Чиччоліна. 69-річну актрису навіть зобразили у стилі картини Сандро Боттічеллі Народження Венери.

Фото: Cicciolina Ilona Staller

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS