Новости Украины

У Харкові керівник військового вишу розтратив державні кошти, - поліція У Харкові керівник військового вишу розтратив державні кошти, - поліція Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-07/2_2.jpeg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-07/2_2.jpeg Своїми протиправними діями посадовець завдав матеріальну шкоду на суму близько 66 тисяч гривень. Викрили у злочині 52-річного тимч
У Харкові керівник військового вишу розтратив державні кошти, - поліці

Своїми протиправними діями посадовець завдав матеріальну шкоду на суму близько 66 тисяч гривень.

Викрили у злочині 52-річного тимчасово виконуючого обов’язки начальника одного з вищих навчальних закладів Міністерства оборони України співробітники відділу спеціальної поліції.

Зловмисник у 2020 році при виконанні договорів підряду з поточного ремонту освітлення смуги перешкод та сектору для метання гранат, які здійснювались однією з фізичних осіб-підприємців Харкова, скоїв розтрату бюджетних коштів.

Посадовцю повідомлено про підозру.

На даний час вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення підозрюваного від посади. За санкцією статей йому загрожує до 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За матеріалами ВК ГУНП у Харківській області

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS