Новости Украины

Українська сторона не брала участі у підготовці угоди США і Німеччини щодо 'Північного потоку-2' – МЗС Українська сторона не брала участі у підготовці угоди США і Німеччини щодо 'Північного потоку-2' – МЗС 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/175939.jpg?t=1577180881 https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/175939.jpg?t=1577180881 Меркель наголосила, що важливо аби Україна залишалась країною-транзитером газу Речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що українська с
Українська сторона не брала участі у підготовці угоди США і Німеччини
Меркель наголосила, що важливо аби Україна залишалась країною-транзитером газу

Речник МЗС Олег Ніколенко заявив, що українська сторона не брала участі у підготовці угоди США і Німеччини щодо добудови 'Північного потоку-2', передає '5 канал'.

За його словами, Україна продовжує діалог з усіма партнерами. Насамперед щодо можливості зменшити ключові енергетичні загрози з боку Росії. А також посилити енергетичну стійкість України та всієї Центральної Європи. Водночас, канцлерка Німеччини вперше прокоментувала домовленість США із Німеччиною під час пресконференції. Назвала угоду – хорошим кроком. Але таким, що не долає всіх розбіжностей. Ангела Меркель додала: важливо, щоби Україна залишалась країною-транзитером газу. Росія ж, за словами Меркель, нібито дала зрозуміти, що енергія не повинна використовуватися як зброя. Однак, якщо Москва не дотримуватиметься цих слів, Меркель обіцяє запровадження санкцій.

Як повідомляв 5.UA, 21 липня 2021 року МЗС Німеччини опублікувало текст угоди із США щодо 'Північного потоку-2'. Як відомо, газопровід нині побудований на 98%. Будівництво повинні завершити в серпні.

Нагадаємо, США призупинили санкції проти 'Північного потоку-2'. Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що відмова від цих санкцій 'відповідає національним інтересам' країни. При цьому він підкреслив, що США 'продовжать протидіяти завершенню цього проєкту'.

Верховна Рада проголосувала за проєкт постанови звернення до Конгресу США. Українські парламентарі закликали ввести каральні обмеження проти учасників проєкту. 22 травня США включили в список санкцій низку російських суден та компанії, які пов'язані з 'Північним потоком-2'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS