Новости Украины

Знову скандал: в аеропорту Батумі збунтувалися пасажири рейсу до Харкова Знову скандал: в аеропорту Батумі збунтувалися пасажири рейсу до Харкова Факты http://fakty.ua/favicon-32x32.png Факты https://fakty.ua/photos2/article/38/12/381228_fb_125955.jpg https://fakty.ua/photos2/article/38/12/381228_fb_125955.jpg Українським туристам знову зіпсували відпустку. Після багатогодинної затримки рейсу в Стамбул, тепер із Батумі (Грузія) вже п'ятна
Знову скандал: в аеропорту Батумі збунтувалися пасажири рейсу до Харко

Українським туристам знову зіпсували відпустку. Після багатогодинної затримки рейсу в Стамбул, тепер із Батумі (Грузія) вже п'ятнадцять годин не може вилетіти літак до Харкова. Рейс постійно відкладають на годину-дві, і, за останніми даними, прилетить лайнер в Україну лише о 15.10. Як повідомляє Суспільне, посилаючись на одну з пасажирок, туристи збунтувалися, оскільки їм називають суперечливі дані про причини затримки, а в готель поселили лише після скарг.

Вилетіти туристи повинні були 21 липня в 21.05. Було оголошено, що через технічну несправність літака рейс затримується. Уранці 22 липня пасажири пройшли реєстрацію і навіть сіли в літак, але після годинного очікування людей знову повернули в термінал. Гаряча лінія перевізника не відповідає, тому туристи намагаються достукатися до авіакомпанії через соціальні мережі.

У розкладі в аеропорту вильоту немає інформації про рейс.


В Україні літак чекають о 15.10.


Нагадаємо, 14 липня пасажири рейсу до Батумі більше 14 годин чекали літака в «Борисполі». «ФАКТИ» з'ясували, що можуть зробити туристи, якщо їх рейс надовго затримується.

Фото skyup.aero/facebook

301

Читайте нас у Telegram-каналі, Facebook та Twitter

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS