Новости Украины

У Кривому Розі діяльність банди наркодилерів координувала 22-річна дівчина. ФОТО У Кривому Розі діяльність банди наркодилерів координувала 22-річна дівчина. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-07/DBN_narko_20_07_21_1.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-07/DBN_narko_20_07_21_1.jpg Встановлено, що до складу групи входило 12 осіб. 22-річна дівчина телефоном приймала замовлення на придбання наркотичного засобу.
У Кривому Розі діяльність банди наркодилерів координувала 22-річна дів

Встановлено, що до складу групи входило 12 осіб. 22-річна дівчина телефоном приймала замовлення на придбання наркотичного засобу. У подальшому, відповідно до її вказівок, решта членів групи фасували метадон невеликими дозами та розкладали у вигляді «закладок» на території Кривого Рогу. Гроші від покупців отримували на гаманці електронної платіжної системи.

За попередньою інформацією, протягом доби у такий спосіб зловмисники збували майже півкілограма наркотиків, а кількість зроблених ними «закладок» щодня сягала близько 100 доз.

Зібравши необхідну доказову базу поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів та в їх автомобілях. За результатами слідчих дій вилучено згортки з наркотичним засобом «метадон», електронні ваги, мобільні телефони, банківські картки та автомобіль.

За цінами «чорного» ринку вартість вилучених наркотиків становить близько 140 тисяч гривень.

Вирішується питання про повідомлення усім членам групи про підозру.

Їм загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі працівники поліції встановлюють шляхи постачання наркотиків.

За матеріалами ВК ГУНП у Дніпропетровській області

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS