Новости Украины

На Полтавщині неадекват погрожував охоронцю пляшкою, а поліцейським ножем На Полтавщині неадекват погрожував охоронцю пляшкою, а поліцейським ножем Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-07/8766-5.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-07/8766-5.jpg До відділення поліції № 2 Кременчуцького райуправління надійшло повідомлення про відкрите заволодіння товаром в одному із сільськи
На Полтавщині неадекват погрожував охоронцю пляшкою, а поліцейським но

До відділення поліції № 2 Кременчуцького райуправління надійшло повідомлення про відкрите заволодіння товаром в одному із сільських супермаркетів. Під час втечі невідомий чоловік погрожував скляною пляшкою охоронцю магазину, який намагався припинити його протиправні дії.

Опрацювавши інформацію, поліція вийшла на «слід» імовірного правопорушника, яким виявився місцевий житель. Під час встановлення контакту з чоловіком працівники слідчо-оперативної групи озвучили йому порядок обов’язкових дій, що необхідно виконати відповідно до чинного законодавства. Проігнорувавши законні вимоги правоохоронців, чоловік схопив ножа та погрожував поліцейським насильством.

Агресивну поведінку правопорушника припинили, а самого чоловіка доставили до спеціалізованої установи для перевірки стану його здоров’я.

Вирішується питання про повідомлення фігурантові про підозру та обрання йому запобіжного заходу.

За матеріалами ВК ГУНП у Полтавській області

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS