Новости Украины

Путін раптово посилив захист російських силовиків Путін раптово посилив захист російських силовиків online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://i.ytimg.com/vi/9uC_xjpyltU/maxresdefault.jpg https://i.ytimg.com/vi/9uC_xjpyltU/maxresdefault.jpg 12 червня офіційно стало відомо, що очільник Кремля Володимир Путін підписав поправки до Кримінального кодексу РФ про заходи безпе
Путін раптово посилив захист російських силовиків

12 червня офіційно стало відомо, що очільник Кремля Володимир Путін підписав поправки до Кримінального кодексу РФ про заходи безпеки, які стосуються посадових осіб правоохоронних чи контролюючих органів. Варто звернути увагу на те, що нововведення передбачають великі штрафи й навіть арешт за 'розкриття особистих даних' силовиків та їхніх близьких.

Джерело: 'Радіо Свобода'

Путін вирішив посилити захист силовиків РФ від громадськості

Згідно з останніми даними, покарання, які тепер прописані російському Кримінальному кодексі, включають тюремне ув’язнення, домашній арешт, примусові роботи і великі штрафи.

За словами експертів, це рішення може спровокувати подальше стримування зусиль із викриття корупції або притягнення до відповідальності російських чиновників.

Окрім того, наголошується, що Путін також підписав внесення змін до Кодексу про адміністративну відповідальність про підвищення штрафів у більш ніж 10 разів за розголошення інформації так званого обмеженого доступу.

'Штрафи за розголошення таких даних збільшуються до 5-10 тисяч рублів для громадян (раніше вони становили до 1 тисячі рублів) і до 40-50 тисяч рублів для посадових осіб. Штраф для юридичних осіб становитиме від 100 тисяч до 200 тисяч рублів. Незаконні збір, передача, поширення та доступ до персональних даних російських суддів, прокурорів, слідчих, працівників органів внутрішніх справ і низки силових відомств у зв’язку з виконанням ними професійного або громадського обов’язку, а також доступ до даних їхніх близьких тягнуть за собою накладання штрафу для громадян від 20 тисяч до 40 тисяч рублів (від 7,5 до 15 тис. грн в еквіваленті)', — йдеться в повідомленні.

Що важливо розуміти, для посадових осіб штраф складе від 50 тисяч до 100 тисяч рублів з можливою дискваліфікацією на термін до 3 років, для індивідуальних підприємців – від 100 тисяч до 200 тисяч рублів, для юридичних осіб – від 200 тисяч до 300 тисяч рублів.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 18:11 12.06.2021 0
Темнейший красава.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS