Новости Украины

Хто такий росіянин Євген Юрченко, якого назвали новим інвестором в 'ЛНР' і 'ДНР' – новини Донецька Хто такий росіянин Євген Юрченко, якого назвали новим інвестором в 'ЛНР' і 'ДНР' – новини Донецька depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https://dn.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https://dn.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін, передає Depo.Донбас з посиланянм на підконтрольні "ДНР" сайти. Пушилін сказав, що Ю
Хто такий росіянин Євген Юрченко, якого назвали новим інвестором в 'ЛН

Про це повідомив ватажок 'ДНР' Денис Пушилін, передає Depo.Донбас з посиланянм на підконтрольні 'ДНР' сайти.

Пушилін сказав, що Юрченко - крупний інвестор 'з луганським корінням'.

'Насамперед, згідно з наявними домовленостями, Юрченко повинен вирішити проблему затримок зарплат. До кінця цього року всі борги, в тому числі юридичним особам, повинні бути ліквідовані', - заявив Пушилін.

Він запевнив, що на даний момент гроші вже надійшли в 'республіки' і почали видаватися працівникам.

'Паралельно проводиться глибокий аудит підприємств, результати якого ляжуть в основу комплексного плану розвитку', - зазначив Пушилін.

Євген Юрченко, в минулому керівник компаній 'Связьинвест' і 'Фінансові активи'. Недовго був замгубернатором Воронезької області і президентом Всеросійської федерації легкої атлетики. Останнім часом кар'єра Юрченка не блищала успіхами, тому на інвестора він ніяк не тягне..

Юрченко володіє компанією 'Фінансові активи'. В каталозі організацій значиться, що 'Фінансові активи' мають трьох співзасновників, сім чоловік персоналу і 34 млн. рублів статутного фонду, чого точно не вистачить для відродження промисловості на окупованому Донбасі і виплати боргів з зарплати.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS