Новости Украины

У Центрі масової вакцинації в Харкові працюватимуть чотири мобільні бригади, -- ОДА – новини Харкова У Центрі масової вакцинації в Харкові працюватимуть чотири мобільні бригади, -- ОДА – новини Харкова depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https://www.depo.ua/uploads/275786/conversions/ec761860f05374bc9db65a093ddf9ef0-og.jpg https://www.depo.ua/uploads/275786/conversions/ec761860f05374bc9db65a093ddf9ef0-og.jpg У Центрі масової вакцинації проти коронавірусу в Харкові працюватимуть чотири мобільні бригади, до кожної з яких входитимуть ме
У Центрі масової вакцинації в Харкові працюватимуть чотири мобільні бр
У Центрі масової вакцинації в Харкові пр…

У Центрі масової вакцинації проти коронавірусу в Харкові працюватимуть чотири мобільні бригади, до кожної з яких входитимуть медсестра, лікар та реєстратор, повідомив 'Суспільному' в. о керівника Департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Ігор Волченко, передає Depo.Харків.

Центр працюватиме виключно в вихідні дні. Щовихідних там планують вакцинувати до 800 людей.

'Для тих, хто записався через додаток 'Дія' та через 'гарячу лінію' Міністерства охорони здоров'я. Є лист очікування і телефонують по листу очікування, відповідно до черги запису, тобто, хто перший записався', — пояснив Волченко.

Щеплення робитимуть китайською вакциною CoronaVac. За словами Волченка, норма на одну бригаду — 100 щеплень в день.

Як повідомляв Depo.Харків, центр розташований в приміщенні ПАТ 'Банк Восток' на вулиці Сумській, 56. Центр працюватиме з 9:00 до 18:00.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS