Новости Украины

У Зеленського заперечили можливість угоди між США та Росією щодо України У Зеленського заперечили можливість угоди між США та Росією щодо України Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/11/ofis-prezidenta1-1200x630-c-1.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/11/ofis-prezidenta1-1200x630-c-1.jpg В Офісі президента не вірять у “теорію змови” про укладення угоди між США і Росією щодо України. Про це розповів заступник голови
У Зеленського заперечили можливість угоди між США та Росією щодо Украї

В Офісі президента не вірять у “теорію змови” про укладення угоди між США і Росією щодо України.

Про це розповів заступник голови ОП Андрій Сибіга в інтерв’ю Європейській правді.

“Це все конспірологічні теорії, теорії змови – не буде такого. Моя впевненість ґрунтується на тому, що у нас є тверда позиція США, яка базується на підтримці територіальної цілісності та суверенітету України. І ми детально поінформували американську сторону про розвиток ситуації з безпекою уздовж українського кордону, про виклики, які стоять сьогодні перед українською державою у протидії російській агресії”, – сказав Сибіга.

Він нагадав, що Україна донесла свою позицію Вашингтону напередодні зустрічі президентів Росії та США 16 червня в Женеві.

Сибіга зазначив, що за підсумками телефонної розмови між українським і американським президентами можна “фіксувати узгодженість і координацію позицій”.

“Ми розуміємо, що позиція України, і останні виклики, і високий рівень загрози, який є, були доведені до наших американських друзів і партнерів”, – запевнив він.

Нагадаємо, зустріч президентів США Джо Байдена і Росії Володимира Путіна офіційно пройде на женевській віллі Ла Гранж.

Як відомо, президенти США і Росії Джо Байден і Володимир Путін можуть обговорити ситуацію в Україні під час зустрічі в Женеві.

Раніше повідомлялося, що під час зустрічі Байден і Путін також обговорять питання кібербезпеки.

Також державна рада Женеви ввела заборону на польоти безпілотників над містом і всією територією Женевського кантону у зв’язку з зустріччю президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна. Заборона діятиме з 14 до 17 червня.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS