Новости Украины

На Львівщині затримали священника, який торгував зброєю та боєприпасами На Львівщині затримали священника, який торгував зброєю та боєприпасами 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/220783.jpg?t=1623408479 https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/220783.jpg?t=1623408479 Товар "підприємливий" служитель культу зберігав у церкві Волинські поліцейські затримали на Львівщині чоловіка, який незаконно п
На Львівщині затримали священника, який торгував зброєю та боєприпасам
Товар 'підприємливий' служитель культу зберігав у церкві

Волинські поліцейські затримали на Львівщині чоловіка, який незаконно продавав вогнепальну зброю та боєприпаси. Про це повідомляє Департамент карного розшуку МВС України.

Зловмисник діяв через мережу Інтернет, відкрито вів листування, надавав консультації та роз'яснення. Повідомляється, що він купував травматичну та газову зброю, переробляв її під вогнепальну і надсилав 'товар' поштою. При цьому усіма силами намагався зберегти анонімність.

'Зброю та боєприпаси чоловік зберігав навіть у церкві', – зазначають в Департаменті карного розшуку.

Священник купував травматичну та газову зброю, переробляв її під вогнепальну і надсилав 'товар' поштою. Оперативники Волині протягом кількох місяців документували 'діяльність' 47-річного чоловіка. Виявилось, що вказані злочини вчиняв священик однієї із церков у Львівській області, який вже двічі притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні кримінальні правопорушення.

Знайдена зброя
Знайдена зброяFacebook / Національна поліція України

9 червня зловмисника затримали. Під час обшуків у нього вилучили зброю, боєприпаси, документи, а також інші речові докази.

Як повідомляв 5.UA, у Львові 11-річна дівчинка допомогла поліції затримати зловмисника, який напав на неї.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS