Новости Украины

У Києві обірвався ліфт у висотці, є загиблий. ФОТО У Києві обірвався ліфт у висотці, є загиблий. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-06/%D0%BB%D1%96%D1%84%D1%82%201.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2021-06/%D0%BB%D1%96%D1%84%D1%82%201.jpg У Києві у 16-поверхівці обірвався ліфт, внаслідок чого загинула людина. Трагедія трапилася 9 червня на вулиці Декабристів, 10А, що
У Києві обірвався ліфт у висотці, є загиблий. ФОТО

У Києві у 16-поверхівці обірвався ліфт, внаслідок чого загинула людина. Трагедія трапилася 9 червня на вулиці Декабристів, 10А, що в Дарницькому районі міста.

Про це повідомляє ДСНС

На місце події прибули рятувальники загону спеціального призначення. Як зясувалося, кабіна ліфта зірвалася із 16-го поверху і впала до самого низу. На жаль, загинув молодий монтажник. Він отримав травми несумісні з життям.

Рятувальники дістали загиблого із ліфтової шахти та передали його оперативно-слідчій групі, які і будуть встановлювати обставини трагічного випадку.

Як розповів «Суспільному» інспектор Головного управління Держпраці у Київській області Михайло Семендяй, відбувалися роботи по монтажу нового ліфта. Вже був виконаний каркас ліфта і нижня платформа. Під час виконання робіт недобудована кабіна ліфта впала із 16-го поверху на перший, і робітник, напевно, був на цій платформі і зірвався.

Як стверджують очевидці у коментарях соцмереж, того трагічного дня хлопці працювали без страховки. Їх було двоє. Одному зателефонувала дружина і він вийшов, а в цей момент кабіна ліфта із другим монтажником обірвалася і полетіла донизу.

Всі обставини трагедії мають встановити правоохоронці.

Допомогти 'Службі розшуку дітей' - тут

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS