Новости Украины

Актуальні новини з будівельного майданчика ЖК Chalet за травень 2021 року Актуальні новини з будівельного майданчика ЖК Chalet за травень 2021 року Domik.UA http://domik.ua/favicon.png Domik.UA ЖК Chalet будують у Святошинському районі Києва на вулиці Львівській, 18Б, у 15 хвилинах пішої ходи від станцій метро «Святошин» т

ЖК Chalet будують у Святошинському районі Києва на вулиці Львівській, 18Б, у 15 хвилинах пішої ходи від станцій метро «Святошин» та «Житомирська».

Майбутні інвестори житлового комплексу Chalet завжди знають останні новини з будівельного майданчика об'єкта, адже компанія-забудовник Standard Development регулярно надає детальні звіти про перебіг будівництва.

Відтак порталу Domik.ua стало відомо, що у травні фахівці продовжили облаштування першої секції новобудови. Тривало й зведення другої секції: наразі монолітні роботи ведуться на рівні 2-го поверху.

Зведення ЖК Chalet активно триває

Так виглядав будівельний майданчик ЖК Chalet у травні

Також ми дізнались, що благоустрій «Скверу Львівських митців» уже на завершальному етапі. Тут облаштовують вуличну сцену, пішохідні доріжки, глядацькі місця.

Компанія-забудовник обіцяла максимально уникнути втручання у природний ландшафт парку, тому укладення доріжок буде здійснюватися таким чином, щоб зберегти рослини та дерева скверу.

Вже у червні планується зведення моноліту на рівні 3-го поверху та урочисте відкриття «Скверу Львівських митців».

Тривають роботи у «Сквері Львівських митців»

Дізнатися більше про будівництво комплекса та наявність квартир у ньому можна у відділі продажу за телефоном: +38 (044) 204 40 86.

Стисло про житловий комплекс

Нагадаємо, що Chalet – це об’єкт комфорт-класу, який представлений одним 24-поверховим будинком із загальною кількістю квартир 475. Інвестори зможуть обрати для себе одно-, дво- чи трикімнатне помешкання площею від 32 до 106 кв. м.

Однією з вагомих деталей проєкту стане «Сквер Львівських митців», який відновлює забудовник. Він безперечно буде чудовим місцем для прогулянок та дозвілля майбутніх резидентів новобудови.

Долучайтеся до обговорення проєкту на форумі ЖК Chalet.

Новина від компанії Standard Development

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS