Новости Украины

Вознесіння 2021: історія і традиції свята Вознесіння Господнє Вознесіння 2021: історія і традиції свята Вознесіння Господнє Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/themes/fakty/favicon.ico Факты ICTV https://i.ytimg.com/vi/GMwNskWoqtY/maxresdefault.jpg https://i.ytimg.com/vi/GMwNskWoqtY/maxresdefault.jpg Вознесіння Господнє – це одне з найголовніших свят у церковному календарі. Тому християни ставляться дуже відповідально до ц
Вознесіння 2021: історія і традиції свята Вознесіння Господнє

Вознесіння Господнє – це одне з найголовніших свят у церковному календарі. Тому християни ставляться дуже відповідально до цього дня, дотримуючись всіх традицій.

Вознесіння Господнє завжди відзначається на 40-й день після Великодня, у четвер. У 2021 році свято припадає на 10 червня.

Історія свята Вознесіння Господнє

Вознесіння присвячене одній з важливих євангельських подій – сходження Ісуса до престолу Всевишнього і припинення його земного шляху. Це свято символізує перемогу над смертю.

Христос воскрес із мертвих і протягом 40 днів приходив до апостолів. На 40 день він зібрав своїх послідовників на горі Елеон (Віфанія), благословив усіх і вознісся на небеса, тим самим завершивши земне буття.

 
 
 

Що потрібно робити в цей день

Традиційно в цей день люди йдуть до церкви і слухають присвячену Вознесінню частину Євангелія. Потім всі повертаються додому і сім’єю збираються за святковим столом, щоб вшанувати Ісуса Христа.

Після вечері одну тарілку залишають пустою. За повір’ями, у ніч на п’ятницю до людей приходять духи родичів і пригощаються наїдками.

У цей день заведено поминати покійних і більше часу приділяти добрим справам і благодійності.

А щоб поліпшити атмосферу в будинку потрібно прикрашати житло найрізноманітнішими травами.

Що не можна робити у Вознесіння Господнє

Свято Вознесіння недарма має таку назву. Вважається, що у цей день син Божий Ісус Христос закінчив своє життя на Землі і повернувся на небо.

У цей день варто налаштуватися на позитив і провести його у хорошому настрої. Також краще не виконувати фізичну роботу, а перенести її на інший день.

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS