Новости Украины

Про це потрібно говорити: названо найкращий засіб від російської агресії Про це потрібно говорити: названо найкращий засіб від російської агресії 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/202105/1621206.jpg?1620482057000 https://24tv.ua/resources/photos/news/202105/1621206.jpg?1620482057000 Для мене приклад справжнього примирення – це Аденауер та де Голль, які тримаються за руки. І Німеччина та Франція, які разом в ЄС
Про це потрібно говорити: названо найкращий засіб від російської агрес

Для мене приклад справжнього примирення – це Аденауер та де Голль, які тримаються за руки. І Німеччина та Франція, які разом в ЄС та НАТО.

В них часто різні інтереси, але завжди однакові цінності. Різні імперії та держави завжди намагалися використовувати українців у війнах – їх волю та життя.

Цікаво Художник оригінально показав, що для українців означають слова 'ніколи знову'

Так було у Першій та Другій світових війнах.

У День пам'яті та примирення маємо однаково шанувати всіх загиблих за Україну, вони всі заслужили на квіти та фото, що зберігаються у поколіннях.

Поставте собі питання – чому німці й французи знайшли у собі волю й сили до примирення, а нас досі все ще намагаються роз'єднати розмовами, що ми шануємо різну історію та святкуємо різні свята.

І ми все ще дозволяємо це з собою робити.

Читайте Сьогодні Україна захищає Європу, яка постала на руїнах Другої світової війни, – МЗС

Це, як на мене, і є головне питання у День пам'яті та примирення, а не формальні гасла про нашу відданість 'Ніколи знову'. Закликати сьогоднішній російський режим до цього немає сенсу, в нього інші, ніж у нас, цінності.

Найкращий засіб від російської агресії – це національна єдність і саме про це сьогодні потрібно говорити.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS