Новости Украины

Чехія просить країни ЄС вислати по одному російському дипломату Чехія просить країни ЄС вислати по одному російському дипломату Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/134/133643-uk.png https://media.slovoidilo.ua/media/scimage/134/133643-uk.png Главком Прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш на саміті ЄС у Португалії попросив союзників розглянути можливість висилки принаймні
Чехія просить країни ЄС вислати по одному російському дипломату
Прем
Главком

Прем'єр-міністр Чехії Андрій Бабіш на саміті ЄС у Португалії попросив союзників розглянути можливість висилки принаймні одного російського дипломата.

Про це пише Mlada fronta Dnes.

Бабіш заздалегідь оголосив, що на саміті підніме тему справи Врбетіце. Вн повідомив журналістам, що просив союзників про знак солідарності.

«Європа не може прийняти такі дії. Ми повинні розуміти, що коли атакують одну державу, яка є членом ЄС, атакують Всі країни ЄС», – сказав він.

Вибух на складі боєприпасів: чому Чехія та РФ взаємно вислали дипломатів і до чого тут УкраїнаЩо стало причиною дипломатичного конфлікту Чехії та Росії і до чого тут Україна, розбиралось Слово і діло.

Бабіш додав, що рішення щодо висилки російських дипломатів може бути незабаром погоджено

Раніше повідомлялося про те, що Чехія ухвалила рішення про висилку з території країни відразу 18 російських дипломатів, яких вважають співробітниками спецслужб, які працюють під дипломатичним прикриттям.

Нагадаємо, Велика Британія повністю підтримує Чехію, яка звинуватила Москву в причетності до вибуху на складі боєприпасів. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також зазначив, що Україна підтримує рішення чеського уряду вислати 18 російських дипломатів.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS