Новости Украины

У Херсоні вилучено контрафакт сигарет та алкоголю на понад 1 млн грн У Херсоні вилучено контрафакт сигарет та алкоголю на понад 1 млн грн Херсонские вести http://visti.ks.ua/templates/AmbientMediaRed/images/favicon.ico Херсонские вести Прокуратура Херсонської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придба

Прокуратура Херсонської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту, а також збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч.1 ст. 204 КК України).


У рамках досудового розслідування задокументовано факти незаконного зберігання з метою подальшого збуту виготовлених алкогольних напоїв з ознаками фальсифікації без встановленої марки акцизного податку.

Правоохоронці провели обшуки, у ході яких було виявлено та вилучено 4365 літрів алкоголю, а також 16500 пачок сигарет оціночною вартістю понад 1 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі. скачать dle 10.5 отдых на озере Яровое
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS