Новости Украины

На Львівщині дитсадки будуть закриті ще тиждень через продовження карантину – батьки вийшли протестувати На Львівщині дитсадки будуть закриті ще тиждень через продовження карантину – батьки вийшли протестувати 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/187836.jpg https://www.5.ua/media/pictures/1140x641/187836.jpg Мітингувальники обурені: ресторани та спортивні клуби відкриті, а заклади освіти – досі на карантині За темою > В Луцьку спа
На Львівщині дитсадки будуть закриті ще тиждень через продовження кара
Мітингувальники обурені: ресторани та спортивні клуби відкриті, а заклади освіти – досі на карантині

У Львові та області дитячі садки щонайменше тиждень будуть закриті. До наступного засідання регіональної комісії. Сьогодні для них не пом'якшили карантин, інформує '5 канал'.

Нині – Львівщина є лідером серед захворюваності на COVID-19 в Україні. За останніми даними, там 143 нових інфікованих.

Утім, це не зупиняє батьків. Вони прийшли до будівлі обласної адміністрації і вимагали відкрити садочки. Мітингувальники обурені: ресторани та спортивні клуби відкриті, а заклади освіти – досі на карантині. Просять відкрити садки хоча б на половину дня.

'Немає можливості повернутися в офіс, тому що немає де залишити дитину. Ми з першого дня працюємо вдома, це надзвичайно складно, тому що трирічний малюк це той, хто хоче постійної уваги, хоче ігри, залученості батьків. Тому ми мусимо з чоловіком потрохи чергуватися, щоб хоч трохи могли працювати, але це складно', – каже Оксана Сподарик, мешканка Львова.

Нагадаємо, на Львівщині до 7 липня продовжили карантин. За словами директора департаменту охорони здоров'я ЛОДА Ореста Чемериса, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%).

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS