Новости Украины

Голосування за зміни Конституції РФ: у Петербурзі поліцейський зламав руку журналісту, якого намагався вигнати з дільниці - новини Еспресо TV | Україна Голосування за зміни Конституції РФ: у Петербурзі поліцейський зламав руку журналісту, якого намагався вигнати з дільниці - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2763549/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2763549/images/_default_soc_sharing.jpg На виборчій дільниці в Санкт-Петербурзі поліцейський і спостерігач напали на журналіста Медіазони Давида Френкеля і зламали йому р
Голосування за зміни Конституції РФ: у Петербурзі поліцейський зламав
На виборчій дільниці в Санкт-Петербурзі поліцейський і спостерігач напали на журналіста Медіазони Давида Френкеля і зламали йому руку

Про це пише Медіазона.

За словами кореспондента, співробітник поліції спробував вивести його з дільниці, де проходить голосування по поправках до Конституції РФ.

'Мені заломили руку і вдарили по ній кулаком', - повідомив Френкель.

Пізніше один зі спостерігачів, колишній муніципальний депутат від Єдиної Росії Дмитро Абрамов, наступив йому на ногу і схопив за пошкоджену руку.

Сам спостерігач заперечує причетність до нападу. За його словами, Френкель 'почав від поліцейських тікати і сам об ручку двері стукнувся'.

Кореспондент Медіазони приїхав на дільницю через повідомлення про спробу видалити члена виборчої комісії з правом вирішального голосу.

Нагадаємо, голосування за поправки до Конституції РФ почалося 25 червня, основний день голосування - 1 липня.

Згідно з офіційними даними, за період з 25 по 28 червня поправки підтримали 76% респондентів.

Поправки до Конституції РФ дозволять чинному президенту знову балотуватися на цей пост в 2024 році - Володимир Путін зможе залишатися при владі до 2036 року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS