Новости Украины

На Буковині з 1 липня відновлять внутрішньообласне сполучення На Буковині з 1 липня відновлять внутрішньообласне сполучення Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon-96x96.png Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/188993/kc0h2kmwhgzqdg9ig https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/188993/kc0h2kmwhgzqdg9ig У Чернівецькій області з 1 липня відновлять внутрішньообласне сполучення та дозволять роботу спортзалів та ресторанів. Таке рішен
На Буковині з 1 липня відновлять внутрішньообласне сполучення
У Чернівецькій області з 1 липня відновлять внутрішньообласне сполучення та дозволять роботу спортзалів та ресторанів.

Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань ТЕБ та НС, пише пресслужба Чернівецької облдержадміністрації.

Водночас в ОДА зазначають, що у транспорті мають бути заповнені лише сидячі місця, а пасажири повинні їхати в масках. Також проводитимуть температурний скринінг.

Роботу спортзалів та ресторанів дозволять за умови, що у приміщенні перебуватимуть не більше 10 людей.

Також з 1 липня відкриють стадіони та спортивні майданчики, дозволять проведення індивідуальних і групових тренувань (до 10 людей) на відкритому повітрі.

Зазначимо, 29 червня Кабінет міністрів зарахував Буковину до переліку областей, у яких можливе послаблення карантинних обмежень.

В Україні за минулу добу коронавірус підтвердили у 646 людей. Також зафіксували 18 летальних випадків та 93 людини одужали. Перед тим за 26 та 27 червня виявили понад 900 нових випадків.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS