Новости Украины

Експрезидента 'Укрбуду' відправили під арешт: суму застави збільшили до 100 млн грн - новини Еспресо TV | Україна Експрезидента 'Укрбуду' відправили під арешт: суму застави збільшили до 100 млн грн - новини Еспресо TV | Україна Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2753061/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2753061/images/_default_soc_sharing.jpg Судді Апеляційної палати Антикорупційного суду призначили екснардепу, колишньому президенту "Укрбуду" Максиму Микитасю запобіжний
Експрезидента 'Укрбуду' відправили під арешт: суму застави збільшили д
Судді Апеляційної палати Антикорупційного суду призначили екснардепу, колишньому президенту 'Укрбуду' Максиму Микитасю запобіжний захід у вигляді варти з альтернативою застави у 100 млн грн

Про це повідомляє Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду.

Апеляція скасувала рішення судді першої інстанції Андрія Біцюка, який обмежився домашнім арештом.

У суді прокурор доводив, що домашній арешт несе низку ризиків: він не передбачає застави, тому Микитасю повернули б гроші, які він вже вносив як заставу; є докази, що Микитась роздумував над вбивством своїх співучасників, що зміг би зробити і під час домашнього арешту.

За результатами судового розгляду суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора та змінив підозрюваному запобіжний захід на тримання під вартою до 14.07.2020 з альтернативою внесення застави у розмірі 100 млн грн.

Микитась порушив одне із зобов'язань, покладених на нього судом: зустрічався із 2 свідками. ВАКС вирішив застосувати до нього штрафні санкції: стягнути внесену заставу в дохід держави і призначити нову - 100 млн.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скоригувала розмір застави, стягненої у дохід держави: не 80 (внесених у 2019 році), а 30 млн. Таким чином Микитасю залишилося сплатити ще 50 млн застави, чого він не зробив.

  • 14 травня Вищий анктикорупційний суд відправив підозрюваного у заволодінні майном Нацгвардії ексдепутата та колишнього президента 'Укрбуду' Максима Микитася під цілодобовий домашній арешт.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS